شماره تماس: 021-66903810-11

با سردخانه های با کیفیت، محصولات خود را براحتی نگهداری کنید

  • 10 مهر 1400
  • 0 بازدید
  • 0 دیدگاه

مقدمه

از گذشته تا به کنون، اشکال مختلفی از انبارهای سردخانه ای وجود داشته اند. امروزه، با خلاقیت ها و نوآوری های اقتصادی که در این زمینه بوجود آمده اند، نگهداری محصولات برای طولانی مدت، بسیار ساده تر و کم هزینه تر شده است. ضمن اینکه طبق درخواست و سفارش شما، شرکت ما قادر است تا پروژه های سردخانه متناسب با فضای شما را انجام دهد. با وجود سیستم های خنک کننده و تاسیسات سردخانه ای قدرتمند ما، شما به راحتی و با کمترین هزینه قادر خواهید بود تا در طولانی مدت انواع محصولات خود را نگه داری کنید.

سردخانه صنعتی چیست و چند نوع دارد؟

امروزه سرد خانه های صنعتی انواع بسیار مختلفی دارند. به طور کلی به مجموعه ای از تاسیسات و ساختمان ها که قابلیت نگهداری از مواد فاسد شدنی چون محصولات کشاورزی، میوه ها و غیره در دما و رطوبتی مناسب را دارند، سردخانه صنعتی گفته می شود. این سرد خانه ها از نظر دما به دو نوع بالای صفر و زیر صفر تقسیم می شوند که هر یک برای نگهداری از مواد مختلفی مناسب هستند.

سرد خانه های بالای صفر معمولا دمایی بین +1 الی +4 درجه سانتی گراد داشته و حداکثر تا 15 روز می توانند از مواد مورد نظر شما نگهداری کنند. از این نوع سردخانه ها می توان برای نگهداری موادی چون سبزیجات، میوه ها، مواد لبنی، گل ها و غیره استفاده کرد. سردخانه زیر صفر دمایی میان -12 الی -23 درجه سانتی گراد داشته و برای نگهداری موادی چون گوشت منجمد، مرغ منجمد، ماهی منجمد و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

سردخانه ها دارای دو نوع بالای صفر و زیر صفر هستند.

سردخانه ها دارای دو نوع بالای صفر و زیر صفر هستند.

قیمت سرد خانه و شرایط نصب آن به چه صورت است؟

شرکت ما علاوه بر محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه ای که تولید کرده است، خدمات پشتیبانی بسیار فوق العاده ای نیز دارد. شما می توانید با مراجعه به وبسایت ما تمامی محصولات تولیدی در زمینه تاسیسات سردخانه ای شرکت را مشاهده کنید. همچنین می توانید پس از مشاهده محصولات، طرح مورد نظر خود برای ساخت سردخانه را ارائه دهید و از سرویس های ما بهره مند شوید. پس از تصمیم گیری نهایی شما، کارشناسان ما محیط مورد نظر شما را بررسی کرده و آن را متناسب با محصول انتخابی، بهینه سازی می کنند. به علاوه شما می توانید درجه سرمای مورد نیاز سردخانه برای نگهداری محصولات خود را انتخاب کنید.

به طور کلی، درجاتی که می توانید تعیین کنید عبارت اند از +5 الی +16 درجه به عنوان دمای محیط، -5 الی +5 درجه به عنوان نگهداری در حالت تازه، -18 الی -20 درجه به عنوان محیط یخ زده، -23 الی -25 به عنوان محیط یخ زده، -35 الی -40 به عنوان دمای شوک. دمای انتخابی شما برای سردخانه می تواند با توجه نوع محصولات مختلف باشد.

تجهیزات سردخانه ای شرکت ما بسیار با کیفیت هستند.

تجهیزات سردخانه ای شرکت ما بسیار با کیفیت هستند.

کیفیت تاسیسات و تجهیزات سردخانه ای و یخدان ها به چه صورت می باشد؟

شما می توانید محصولات سرد خانه ای بسیار با کیفیت و تایید شده ای را برای انبارهای خود، از شرکت ما خریداری کنید. شرکت ما، که یکی از بهترین شرکت های تولیدکننده دستگاه های خنک کننده می باشد، خدمات بسیار عالی را به شما ارائه داده و محصولات خود را به طور کامل ضمانت می کند. شما می توانید همچنین از خدمات نصب شرکت ما نیز به خوبی بهره مند شوید. محصولات و خدمات مربوط به سردخانه، با توجه به محصولات مختلفی چون محصولات گوشتی، غذاهای دریایی، لبنیات، میوه ها و سبزیجات و غیره بهینه سازی می شوند.

جمع بندی

شرکت ها و کارخانه های بزرگی که با مواد فاسد شدنی سرو کار دارند، معمولا دغدغه بسیاری در نگهداری از این مواد دارند. استفاده از سردخانه در انبار این شرکت ها می توانند برای همیشه این مشکل را حل کند. سردخانه ها انواع مختلفی داشته و هر یک برای نگهداری از مواد مشخصی مناسب هستند. برای کسب مشاوره در رابطه با سردخانه مناسب برای انبارتان، می توانید با بخش مشاوره و پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و همچنین از محصولات با کیفیت و خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید.

 

 

محصولات مرتبط:

سردخانه قابل حمل

سردخانه ثابت

مطالب مرتبط:

صرفه جویی در مصرف انرژی با آیس بانک

ارسال دیدگاه